Výlet 4.A, 4.B

Dne 6. 6. 2016 se žáci 4. A a 4. B vydali na školní výlet do Westernového městečka v Boskovicích. Po příjezdu na „divoký západ“ vyrazili do banky, aby směnili dolary, kterými se platilo v celém areálu. Poté už je přivítal hlavní kovboj Jerry, který je seznámil s westernovým městečkem a představil všechny možné atrakce, které si žáci mohli v průběhu dne vyzkoušet. Prvním číslem dne byla koňská show „S koňmi jinak“, kde mohli žáci sledovat krásnou spolupráci plnou vzájemné důvěry mezi koněm a člověkem. Po prvním čísle následovala pauza, kdy si děti mohly vyzkoušet hledání pokladů v písku, jízdu na káře tažené malamuty, cestu bludištěm, jízdu na koni a v neposlední řadě také venčení koz. Po malé pauze nás čekala druhá část programu, kde se nám představila pistolnice Annie a její hbitý kolt a rychlý bič. Vrcholným zakončením výletu bylo divadelní představení „Sedm statečných znovu zasahuje“.
Kromě zážitků a dobré nálady z vydařeného dne, si žáci dovezli také spoustu tematických suvenýrů. I přes ranní přeháňky jsme výlet zakončili slunečným počasím a už se moc těšíme, kam se vydáme příště.