Výlet 8.B v Kunčicích u Starého Města pod Kralickým Sněžníkem

V úterý 21. května jsme se vypravili na dlouho očekávaný školní výlet. Cestovali jsme vlakem a autobusem spolu s třídní učitelkou Ilonou Táborskou a další paní učitelkou Ivanou Kubicovou. Jako cíl cesty a místo přespání si děti zvolily již v minulosti prověřenou chatu Stará škola v Kunčicích u Starého Města pod Kralickým Sněžníkem, kde byl pro všechny zajištěn nocleh a ubytování s plnou penzí. 

Pro děti byl také připraven zábavný program – výpravy do zelených kopců až na kamenný trůn, hry a teambuildingové aktivity, oblíbený táborák s opékáním špekáčků, a dokonce i stezka odvahy v okolí noční chaty.

Největším přínosem dle názoru dětí bylo to, že mohli být všichni pospolu v krásné přírodě a krajině Kralického Sněžníku. Báječné počasí, vynikající kuchyně paní Renaty a spousta legrace byly už jen třešničkou na dortu.

Ilona Táborská