Výlet 9. AB

V úterý 13. června 2023 si žáci devátých tříd odjeli odpočinout od školních povinností na dvoudenní rekreační výlet do areálu CHATY POD VĚŽÍ v Radíkově. Žáci byli ubytovaní v čtyřmístných chatkách,
které byly obklopeny velkým volnočasovým areálem, jenž žáci hojně využívali k fotbalu, volejbalu, baseballu, workoutu, společenským hrám, ale i k fotografování, jak dokládá fotodokumentace z dílny Matěje Konkola a Emy Zaťkové. Velkým lákadlem byla také místní zvířata - kozy, které jsme si mohli pohladit, a dokonce i zakoupeným krmivem nakrmit. Rozhodně nemohla chybět prohlídka fortu Radíkov a procházka do okolní přírody, kterou jsme využili také na geocaching. Věříme, že si žáci z výletu odnáší spoustu hezkých vzpomínek na společně strávené chvíle.