Vynikající úspěch našich žáků

V pondělí dne 20. června 2011 přijal Zbyněk Kundrum, ředitel školy, Tomáše Beníka, Bereniku Ivanovou, Amálii Černou a Marka Václavíka, aby jim společně s Janou Raiskubovou, zástupkyní ředitele školy, předali ocenění společnosti SCIO a také sladkou odměnu. Naše škola se každoročně v rámci celostátních srovnávacích testů účastní celorepublikového testování žáků třetích, pátých, sedmých a devátých tříd v matematice, jazyce českém, jazyce anglickém a v testování osobnostních studijních předpokladů. Nejenže patříme každoročně mezi nejúspěšnější školy v testování v celostátním měřítku, daří se nám také každoročně umístit na prestižních místech i v žebříčku jednotlivců. Tomáš Beník je nejúspěšnějším řešitelem testu z matematiky v Olomouckém kraji mezi žáky pátých tříd, Berenika Ivanová je nejúspěšnější řešitelkou testu z anglického jazyka v Olomouckém kraji mezi žáky pátých tříd, Amálie Černá je nejúspěšnější řešitelkou testu z anglického jazyka v Olomouckém kraji mezi žáky sedmých tříd a Marek Václavík je druhý nejúspěšnější řešitel testu z matematiky v Olomouckém kraji mezi žáky sedmých tříd. Všem našim řešitelům patří nejen poděkování, ale zejména obdiv. Poděkování a obdiv si zaslouží samozřejmě také naši vyučující, kteří žáky k letošnímu úspěchu přivedli.