Výprava za Eskymáky a medvědy

Napadl sníh a i my jsme se společně se školní družinou vypravili na dalekou cestu na Severní pól. Při naší cestě jsme se seznámili s Eskymáky, medvědy, mroži a ostatními zvířaty. Dozvěděli jsme se také například, že slovo Eskymák znamená v překladu „ jedlík syrového masa „. Při kresbě daly děti prostor své fantazii a ponořily se do říše ledu a sněhu.

Výkresy jsme vystavili na chodbách školy, kde si je všichni mohli prohlédnout a vyhodnotit, který je nejvíce povedený.

A jak to všechno dopadlo:

1. třídy

1. místo Marie Junasová  1.C

2. místo Albert Zinrák 1.C

3. místo Jasmine Ahmed 1.C

 

2. třídy

1. místo Matyáš Vrba, Matěj Kubis 2.B

2. místo Jolana Hrabovská 2.B

3. místo Emma Kunatová 2.A

 

3.,4.,5. třídy

1. místo Tereza Sekaninová 3.A

2. místo Eliška Kramplová 3.B

3. místo Klára Švestková 4.A