Vystoupení pro seniory

Naši žáci jsou pravidelně zváni k nejrůznějším událostem na radnici. Několik dětí z družinového sboru Mozartík zazpívalo seniorům k jejich významnému životnímu jubileu. Ať už se jednalo o krásný věk 75, 80 nebo 85, všichni senioři přišli dobře naladěni a některým by člověk jen těžko uvěřil, jaký rok narození mají ve svém občanském průkazu! Pro jednu žákyni to bylo obzvlášť příjemné vystoupení, protože její babička i dědeček se jako pozvaní jubilanti celého ceremoniálu také účastnili, o to větší zodpovědnost a nadšení bylo cítit! Děti byly odměněné drobnými dárečky, vřelým potleskem i slovním hodnocením z úst několika jubilantů.

Průběh obřadu děti už dobře znají a vždy se mohou aktivně zapojit a pomoci seniorům s dárečky a doprovodit je na jejich místo, děvčata k tomuto svěřenému úkolu přistupovala zodpovědně a pro obě generace to bylo příjemné setkání, ostatně jako každý rok!