Zahájení školního roku 2022/2023

Slavnostní zahájení školního roku 2022/2023 proběhlo tradičně před budovou naší školy, kde se po prázdninové pauze opět potkaly naše milé děti.  Mladší žáci přišli v doprovodu svých rodičů či prarodičů. Nejvíce se o školu samozřejmě zajímali prvňáčci, kteří se k nám moc těšili. Ale nejen na nich bylo vidět velké očekávání z prvního školního dne. Už od rána celou akci hudebně provázela moderátorka Rádia Haná – Martina Kvítko Procházková, která se našeho slavnostního zahájení každý rok účastní. V osm hodin ráno se otevřely dveře školy a děti se mohly přivítat s celým pedagogickým sborem. Pan ředitel Zbyněk Kundrum společně s poslancem, panem Martinem Majorem, pak slavnostně přivítal všechny přítomné, představil učitele a dětem popřál úspěšný start do nového školního roku. Ať se nový školní rok vydaří!