Zápis budoucích prvňáčků

V pátek 12.  a v sobotu 13.  dubna 2024 se konal v naší škole zápis budoucích prvňáčků. Letos se dostavilo k zápisu celkem 120 dětí, jejichž zákonní zástupci u nás požádali o přijetí k základnímu vzdělávání nebo o odklad povinné školní docházky. V souladu s platnou legislativou a s Kritérii o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání na Základní škole Olomouc, Mozartova 48 pro školní rok 2024/2025 podnikneme v následujících dnech další kroky k vydání rozhodnutí.

Vážení rodiče, děkujeme Vám za důvěru, moc si vážíme rozhodnutí dát své dítě právě k nám. Máme k Vám však jednu velkou prosbu. V případě, že byste se přece jen rozhodli pro jinou školu než naši, buďte prosím tak korektní a dejte nám tuto skutečnost obratem PÍSEMNĚ (poštou nebo elektronicky na adresu skola@mozartova.cz) vědět, abychom mohli vyhovět skutečným zájemcům o vzdělávání v naší škole.

 Děkujeme