Zeměpisná olympiáda

V úterý 19. ledna se uskutečnilo školní kolo Zeměpisné olympiády. Tradiční soutěž probíhala tento rok netradičně online, jelikož jsme školou zapojenou do pilotního projektu Pokusného ověřování kombinovaného vzdělávání. Žáci tedy soutěžili z pohodlí svých domovů a jsme moc rádi, že se ve svém volném čase věnovali této dobrovolné aktivitě. Soutěžilo se napříč celým druhým stupněm v kategoriích A (pro 6. ročník), B (7. ročník) a C (8. a 9. ročník). Soutěže se zúčastnilo 33 žáků, přičemž většina dosáhla v testu vynikající úspěšnosti nad 50 % A jak to dopadlo v jednotlivých kategoriích?

Kategorie A

1. Ostřanský Adam, 6. A

2. Mikešová Lenka, 6. A

2. Večerková Hedvika, 6. B

Kategorie B

1. Takáč Radim, 7. A

2. Blahut Jan, 7. B

2. Jakubec Jan, 7. B

Kategorie C

1. Polanský Jan, 9. B

2. Růčka Jan, 8. B

3. Loníčková Kristýna, 9. A

 

Výše uvedení žáci nás budou reprezentovat na okresním kole, které se uskuteční v online formě po jarních prázdninách ve středu 3. března.