Zimní Olympijské hry

Stejně tak jako probíhala zimní olympiáda v Pchjongčchangu, tak také i v naší školní družině. Celý týden jsme se věnovali olympijským disciplínám. Nejprve jim, ale předcházela důkladná příprava, do které se zapojily samozřejmě i děti. Nesměly chybět vlastnoručně vyrobené lyže či snowboard z kartonu, nebo i sportovní výzdoba tělocvičny. Děti se zapojily i do tipovací soutěže v rámci hokejových zápasů našich hokejistů. Odměnou jim potom byly upomínkové dárky v podobě šály v barvách naší trikolory. 

Děti si změřily své síly a schopnosti v různých disciplínách jako biatlon, hokej, běh na lyžích, slalom na lyžích, jízda na snowboardu, rychlobruslení,.. Na závěr se sečetly body z jednotlivých disciplín a poté už následovalo samotné vyhlášení vítězů:

1. místo – žluté oddělení

2. místo – fialové oddělení

3. místo - růžové oddělení

4. místo – červené oddělené

5. místo – zelené oddělení

6. místo – oranžové oddělení

7. místo – modré oddělení

Dětem se akce velice líbila a už teď se všichni těšíme na další olympijské hry.